لیبل اصالت

برچسب اصالت 2×4

لیبل اصالت 2×4

برچسب اصالت 2×4 سایز استانداد و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد که با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان و با پایین ترین قیمت چاپ و برای شرکت سفارش دهنده ارسال می گردد.

شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر تعداد 500000 هزار عدد از این سایز لیبل را به صورت یک روزه و 4 ردیفه چاپ و تحویل مشتری می نماید.

این سایز از لیبل طبق نیاز و درخواست مشتری به حالت های زیر چاپ و عرضه می گردد:

لبرچسب اصالت 2×4 تک ردیفه

برچسب اصالت 2×4 چهار دیفه

لازم به ذکر است که در حالت تک ردیفه به دلیل آنکه سرعت چاپ و اسکرچ لیبل به یک چهارم کاهش پیدا می کند،زمان تحویل سفارش به مشتری نیز به همین مقدار افزایش می یابد.

همزمان با اجرایی شدن پروژه کنترل اصالت و سلامت فراورده های سلامت محور از سوی سازمان غذا و دار شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر موفق به اخذ مجوزهای مربوطه از این سازمان گردید.

الصاق این لیبل هم اکنون بر روی کلیه کالاهای واررداتی در حوزه ی مواد غدایی، آرایشی و بهداشتی،دارویی و… الزامی بوده و جهت ورود به بازار وجود این این لیبل ها بر روی فروارده های مذکور اجباری می باشد .

سایز لیبل اصالت 2cmx4cm بوده و دارای حاشیه ای زرد رنگ می باشد .

همچنین شرکت های سفارش دهنده با توجه به نوع کاربری و نیاز خود می توانند با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار نموده و ضمن دریافت رزومه ،از مشاوره رایگان شرکت استفاده نموده و مناسب ترین لیبل اصالت را انتخاب نمایند

در ادامه اجرای طرح اصالت با توجه به گسترش نیاز شرکت های وارد کننده نوع دیگری از لیبل اصالت با عنوان لیبل اصالت تلفیقی متولد گردید. لیبل اصالت تلفیقی خدمت دیگری از شرکت سلامت دارو می باشد که در سایز های مختلف چاپ و عرضه می گردد.

برچسب اصالت 2×4

برچسب اصالت 2×4

از اجزای تشکیل دهنده این لیبل می توان به GTN است که کارکتری کاملا عددی ، با طول ثابت و تعداد آن 14 رقم می باشد و در سطر اول لیبل چاپ می گردد.این عدد همان بارکد میله ای چاپ شده روی محصولات می باشد.تعداد این ارقام برروی محصولات معمولا 13 رقم بوده و 2 یا 3 رقم اول از سمت چپ نشان دهنده کشور سازنده کالا می باشد. از آنجایی که در اکثر کشورها همانند ایران کدهای مورد استفاده 13 رقمی و در موارد محدودی حتی 8 رقمی می باشد( مانند فراورده های تولید در آمریکا،آلمان و …) در اینگونه موارد با گذاشتن 1 یا 6 صفرقبل از عدد،تعداد آن می بایست به 14 رقم تبدیل گردد.با بررسی بارکد به راحتی می توان فهمید که مثلا جنس خریداری شده چینی است یا در کشور دیگری ساخته شده است.بارکد یا GTN محصولاتی که در چین تولید شده اند با یکی از اعداد 690،691،692 شروع می شوند.در طرح اصالت برای تبدیل این اعداد 13 رقمی به 14 رقم،به ابتدای این عدد یک 0 اضافه می گردد که مشخص کننده سطح بسته بندی می باشد.استاندارد GTIN یا شماره جهانی اقلام تجاری، یکی از مهم ترین عناصر تشکیل دهنده GS1 برای شناسایی اصالت و یونیک بودن اقلام تولیدی در کشورهای مختلف به کار می رود.به طور مثال در برچسب اصالت بالا GTN با 0626 شروع می شود.با جست و جو در جدول کد کشورها و بدون در نظر گرفتن 0 می توان پی برد که این کد مربوط به کشور ایران است وفراورده ای که این کد بر روی آن چاپ گردیده، در این کشور تولید گردیده است.جالب است بدانید که این کد قابل جعل یا اشتباه نیست و هیچ تولید کننده ای در هیچ کشوری نمی تواند آن را خلاف چیزی که هست ویا با کد کشور دیگری بر روی محصول خود چاپ نماید.بنابراین می توان گفت که بارکد میله ای موجود بر روی کالاها فیلتر بسیار مطمئنی برای پی بردن به اصالت کالا و کشور تولید کننده آن فراورده می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *